0

У Рамадан терористи навіть не можуть сказати, що Сатана опутав, бо його закуто в кайдани!

png_80З болем, жалем і гнівом дізналися про черговий вибух, що пролунав сьогодні у Туреччині, в місті Стамбул. Лиходії спланували все, щоби жертв було якнайбільше: нашппигували вибухівкою автомобіль, відвезли його на автобусну зупинку, та здетонували вибуховий пристрій у ранкову годину пік. У результаті 11 людей загинуло, 36 поранено, з них троє балансують на межі життя й смерті.

Всевишній застерігає у Священному Корані: «Хто вб’є живу душу не за душу (не за вбивство) і не за злочин (маються на увазі тяжкі злочини, за які суд після об’єктивного і всестороннього розгляду справи за наявності беззаперечних доказів може призначити смертну кару), той (за ступенем скоєного гріха) уподібниться вбивці всього людства» (Коран, 5:32).

Але знайшлися ті, хто не дуже перейнявся цією суворою пересторогою. І якщо в звичайний час вони могли, у якості бодай якогось виправдання, сказати, що їх опутав Сатана — то у Священний місяць Рамадан Сатану й бісів сковують ланцюгами, і вони не можуть наущати людей на гріхи! Всі діяння, що ми робимо протягом Рамадану — це виключно прояв нашої справжньої суті, нашого нутра, не затьмареного нашіптуваннями Шайтана.

І люди, що вчиняють тяжкі гріхи, котрі зазвичай «списуються» на вплив Сатани, показують, що вони самі і є шайтанами, що сіють зло, страждання та ненависть. Молимо Всевишнього, щоби причетних встановили, та щоби їх було покарано згідно з божественними і людськими законами.

Ми також молимося за загиблих, котрих просимо обрадувати Раєм, поранених, яким бажаємо якнайскоршого одужання, та їх рідних і близьких, котрі зазнали болю втрати чи поранення дорогих їх людей.

Ми розуміємо, що біль утрати для родичв і близких неступний. Втім, ми не мжемо не нагадати, що Посланець Аллага (мир йому і благословення) говорив і про терпіння, яке повинні проявити близькі покійного: «Якщо когось із рабів Аллага спіткає якесь нещастя і він скаже: „Воістину, ми належимо Аллагові і до Нього ми повертаємося, о Боже, винагороди мене в моєму нещасті і дай мені натомість щось краще“, то Аллаг обов’язково винагородить цю людину у її горі і дасть натомість щось найкраще»; а також: «Аллаг Всевишній говорить: «Якщо Я заберу у Мого вірянина близького друга, а він покірно перенесе втрату, то нагородою йому від Мене послужить тільки Рай».

Миру нам усім і благословіння Божого.

Духовне управління мусульман України «Умма»

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи