0

«Говори. Слухай. Дій»: презентовано нову медіа-платформу для вимушених переселенців

14449069_1789144161363587_2388205860560286678_nМуфтій Саід Ісмагілов разом з іншими духовними лідерами взяв участь у презентації медіа-платформи для переселенців «Полілог», що охоплює сайт, сторінки в соціальних мережах і телевізійне ток-шоу в ефірі «5 каналу» (заплановано на жовтень).

Захід відбувся 23 вересня на території Михайлівського монастиря. Це місце обрано для презентації невипадково, адже саме в цьому храмі в лютому 2014 року знайшли прихисток люди, що їх били та вбивали на Майдані силовики.

«Я сам вимугшений переселенець, і проблеми внутрішньо переміщених осіб для мене не якась абстрактна категорія, а дуже болісний особистий досвід. Ми, мусульмани, віримо в те, що той, хто не дякує людям — невдячний Богові, бо Господь в особі людей простягає руку допомоги своїм рабам. Я хочу подякувати всім, хто не шкодує власного часу, зусиль і коштів, допомагаючи вимушеним переселенцям вирішувати різноманітні проблеми. Чимало таких людей сьогодні присутні на цьому зібранні», — сказав муфтій.

Шейх Саід закінчив свій виступ словами: «Ми всі віримо, що повернемося додому, ми всі віримо в те, що Україна буде єдина, що перемога і мир запанують у нашій державі».

presentation_1Посол королівства Нідерландів Кейс Кломпенгаувер (Kees Klompenhouwer) у своїй промові сказав, що вбачає в присутності на такому заході лідерів трьох найбільших релігійних громад України (настоятель Свято-Михайлівского монастиря Агапит, муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов та Головий рабин Донецької області Пінхас Вишецький) «символ єдності України, символ того, що Україна сильна своєю єдністю».

Проект «Полілог» винятковий тим, що його створили вимушені переселенці для вимушених переселенців, щоб об’єднатися для досягнення спільних цілей. Його девіз — «Говори. Слухай. Дій».

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи