0

Сьогодні з заходом сонця настане Новий рік за мусульманським календарем — 1438 рік за гіджрою

Muharam_2016_UmmaДорогі мусульмани України!

Минулий рік був непростий. Він став для нас випробуванням від Всевишнього. І не тільки для нас — для цілої України. Були загиблі наші одновірці — ми ховали їх із молитвами та зберігаємо про них пам’ять. Були несправедливо кинуті за ґрати в окупованому Криму — за них ми молимося. Були втікачі — ми допомагаємо їм, уся умма. Були розчарування від учинків декого з нас. Однак, як казав пророк Мухаммад (мир йому і благословення), кого Всевишній Аллаг любить, того Він випробовує.

Як 1438 років тому наш Пророк (мир йому і благословення) переміг усі труднощі, врешті зробивши гіджру (переселення) та вивівши всіх вірних із суспільства невіри та жорстокості в землю віри і братерства, так і ми переходимо наш шлях, по дорозі скидаючи кайдани страху, жадоби, скупості, зради, рабства та ворожнечі. Ми духовно йдемо до нашої землі обітованої, що в нас під ногами, що на ній живемо. І ми мусимо подолати разом із цілою нашою країною шлях очищення та звільнення.

Нам треба відновити релігійну освіту, не припиняти соціального служіння та заклику до Ісламу, підтримувати сім’ї вимушених переселенців із Криму та Донбасу, будувати нові мечеті та ісламські культурні центри, посилити проповідь морально-етичних цінностей, підтримувати наших одновірців на окупованих територіях.

За цей рік ми зробили дуже багато. Ми разом будуємо країну та відроджуємо нашу умму. Просимо Всевишнього Аллага про милість до України та мусульман України.

З новим 1438 роком за гіджрою!

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи