0

Якби запитували «чи хочете вбити» замість «чи хочете зробити аборт», люди б задумалися

_DSC0037 (1)2 жовтня головним проспектом міста Запоріжжя — Соборним — пройшов «Марш за життя». Ініціаторами заходу стали Духовна рада християнських церков Запоріжжя і релігійні громади області.

Це вже не перша акція на підтримку ненароджених дітей і сімейних цінностей. Як до цього зазначив на прес-конференції генеральний вікарій єпископа Харківсько-Запорізької дієцезії Римо-Католицької Церкви Ян Собіло, саме Запоріжжя було першим містом, де провели такий марш. Пізніше подібні заходи відбулися і в інших містах України.

Запорізька журналістка, мусульманка Ніяра Мамутова розповідає, що в марші взяли участь як представники міської влади, так і пересічні громадяни міста, при цьому поруч один з одним йшли послідовники різних віровчень, представники різних церков і релігійних громад Запоріжжя, зокрема і мусульмани:

_DSC0089— Уже другий рік беруть участь в акції активісти Ісламського культурного центру «Віра». Учасники маршу пройшли від бульвару Шевченка і до площі Фестивальної. Тут була встановлена сцена, слово надали всім представникам церков, а також імаму мусульман Запоріжжя Мухаммаду Мамутову. Він сказав: «Всі проблеми від того, що речі не називаються своїми іменами. Якби людині говорили прямо: „Чи хочете ви вбити дитину?“, замість слова „аборт“, можливо, люди не ставилися б так легковажно до абортів».

_DSC0083Як передає Ніяра Мамутова, учасники «Маршу…» акцентували увагу на тому, що віруючі люди завжди були і залишаються противниками штучного переривання вагітності — абортів, тому що всі світові релігії говорять про гріховність навмисного вбивства. Також віряни завжди виступали за традиційні сімейні цінності, тому вважають неприйнятною легалізацію та офіційне визнання одностатевих шлюбів. Звучали висловлювання про те, що не тільки збереження життя ненародженої дитини, але і нормальне виховання народженої можливе лише в повноцінній сім’ї, де в союзі перебувають чоловік і жінка.

_DSC0090— Сама ця акція була організована для привернення уваги як громадськості, так і влади до того, що віруючі люди проти одностатевих шлюбів та абортів, — каже Ніяра Мамутова.

Учасники закликали не боятися говорити про це, інакше мовчання може призвести до негативних наслідків — знецінення інституту сім’ї, руйнування традиційної моралі, до втрати моральних орієнтирів як кожної окремо взятої людини, так і всього суспільства в цілому.

Теги: мусульмани Запоріжжя, Марш за життя, марш, сімейні цінності, акція, аборти, ЛГБТ, Запоріжжя, Мухаммад Мамутов, імам, Ісламський культурний центр «Віра»

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи