0

Зустрінься зі справжнім імамом: візит на запрошення Української академії лідерства

P70201-150336(1)В Українській академії лідерства стараються створити всі умови для того, щоб студенти вміли порозумітися з людьми найрізноманітніших поглядів. У рамках одного з занять імама Ісламського культурного центру Дніпра Едґара Девлікамова запросили відвідати філіал академії в Миргороді. Студенти мали почути про Іслам і мусульман із перших вуст — від мусульманина, та ще й з вищою теологічною освітою. Звісно, імам радо погодився, адже ДУМУ «Умма» завжди охоче співпрацює з освітніми закладами та всіма небайдужими людьми у справі подолання суспільних бар’єрів спілкування та стереотипів щодо різних соціальних груп.

«Вражений рівнем зацікавленості та обізнаності студентів», — поділився після візиту імам. Молодь ставила справді нетипові для таких зустрічей питання (наприклад, які риси тогочасних арабів, на думку імама, були важливими, щоб останнє послання людству Господь передав саме через представника цього народу?) і прагнула зрозуміти погляд мусульман на наступництво пророчої місії (не лише Мухаммад — пророк Ісламу, а й Ісус, Мойсей, Авраам і Соломон — аж до Адама, мир їм усім).

У плані було обговорення стереотипів, що склалися в немусульман про Іслам і його послідовників, але на це просто забракло часу. Але студенти домовились, що імам прийме їх в ІКЦ Дніпра найближчим часом, коли вони приїдуть до цього міста на екскурсію. Отже, пан Девлікамов чекає на гостей, а студенти вже зв’язалися з куратором і попросили врахувати цей візит у плані подорожі.

Довідка:

Українська академія лідерства — це новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що триває 10 місяців і ґрунтується на поєднанні елементів фізичного, академічного та духовного виховання і вдосконалення. Першим донором Академії став фонд Western NIS Enterprise Fund. Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи