0

Муфтій Саід Ісмагілов: терористам байдуже, де вбивати — у церкві чи в мечеті

mechetjСпецслужби Саудівської Аравії в останню ніч Рамадану запобігли великому терактові на території мечеті Аль-Харам у Мецці, де  розташована  головна  святиня Ісламу — Кааба.

Силам безпеки Саудівської Аравії вдалося дізнатися про місце, де переховувався терорист-смертник, що планував скоїти теракт на території Священної мечеті. Під час спецоперації бойовик відмовився здатися і пустив у дію вибуховий пристрій.

Як передають журналісти світових ЗМІ  (телеканал Al Arabiya та ін.), про це повідомив  представник спецслужб Саудівської Аравії Мансур ат-Турки.

Крім терориста-смертника, що  загинув на місці, унаслідок вибуху 11 осіб поранено, зокрема п’ятьох працівників сил безпеки Саудівської Аравії. Спецслужби королівства затримали п’ятьох підозрюваних в організації теракту, серед них — жінку.

Теракт готували три групи бойовиків, що базувалися у священному для мусульман місті Мекка, а також у Джидді. А вони замишляли велику атаку на Аль-Харам — головну священну мечеть, щороку відвідувану мільйонами прочан-мусульман.

Муфтій Духовного управління  мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов висловив співчуття  постраждалим від  цинічного нападу на найбільшу  мусульманську святиню заявивши,  що дії терористів укотре доводять: злочинці не мають релігійних почуттів.

— Скоєно напад на головну святиню Ісламу! Терористи зневажили

мекканську мечеть Аль-Харам! Сталося те, про що мусульмани боялися навіть подумати, але після торішнього теракту в другій святині Ісламу, Мечеті Пророка в Медині, відчували: злочинці  здатні поважитися й на головну святиню. Терористам байдуже,  де вбивати: у церкві у Франції чи в головній святині Ісламу, в Мецці. Ми всі для них — м’ясо.

Від імені мусульман України, висловлюємо щирі співчуття постраждалим унаслідок цього терористичного нападу.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи