0

Ушанування пам’яті жертв Бабиного Яру та розширений формат міжрелігійної конференції: чергове засідання ВРРО

IMG_684814 вересня відбулося чергове засідання Всеукраїнської ради релігійних організацій (ВРРО), на якому ДУМУ «Умма» представляв муфтій Саід Ісмагілов. Рада розглянула план діяльності на найближчий місяць.

Одним з основних питань було вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру. Церемонія відбудеться 28 вересня о 12:00 на місці трагедії, де було страчено не лише представників єврейського народу, а й ромів, а також чимало киян різного національного походження. ВРРО вирішили вшанувати пам’ять жертв Бабиного Яру у ширшому форматі, пом’янувши страчених людей різного віровизнання

IMG_6872Члени Ради обговорили низку конференцій та круглих столів, запланованих у різних містах, де мають узяти участь представлені в ВРРО конфесії. Між іншим оголошено про щорічну конференцію міжрелігійного діалогу. Зазвичай такий діалог відбувається між представниками авраамічних релігій, а інші релігії, що мають чималі громади вірних і представницькі структури, об’єднання всеукраїнського масштабу, дотепер не були залучені. Тож ВРРО вирішила започаткувати таку конференцію в розширеному форматі.

IMG_6860Окрім того, учасники засідання пропонували спільні заходи, що дозволять брати активнішу участь у суспільному житті, наприклад, міжрелігійні екологічні акції — висадка дерев, прибирання тощо.

Постало й питання інформування громадськості про суть і мету діяльності ВРРО — члени Ради погодилися, що варто створити інформаційний буклет про релігії, представлені в цьому об’єднанні.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи