0

Черговий теракт у Великобританії: щирі співчуття постраждалим та їх близьким

whatsapp-image-2017-09-15-at-8-29-17-am-e1505460588540Сумною подією закінчився минулий тиждень для британців: у п’ятницю вибухнула саморобна бомба у лондонському метро, у потягу на станції «Парсонс-Грін» — поранено близько 30 осіб. Висловлюємо співчуття постраждалим і молимо Всевишнього про якнайскоріше зцілення їхніх фізичних і душевних ран! Дякуємо Всевишньому, що вибухівка таки не спрацювала на повну силу: вважаючи на те, що її вона була нашпигована шрапнеллю, теракт призвів би до загибелі багатьох людей.

Укотре дивним чином збіглися інтереси так званої «Ісламської держави» — терористичної організації, що взяла відповідальність за теракт — і європейських ультраправих, що вимагають вигнати з країн Західної Європи мусульман, зокрема біженців: за підозрою у скоєнні злочину затримано двох молодиків, один із них — біженець із Сирії.

Ті, хто планував теракт, хотіли вбити якнайбільше невинних людей, випадкових пасажирів підземки, знехтувавши пряму заборону Всевишнього: «Хто вб’є живу душу не за душу (не за вбивство) і не за злочин (тобто не за тяжкий злочин, що за нього законний суд може призначити смертну кару), той наче вбивця цілого людства» (Коран, 5:32).

Ми рішуче засуджуємо цей напад, як і всі інші терористичні атаки в будь-якому куточку світу, незалежно від того, чи про них згадали ЗМІ. Дай нам Боже розуму, терпіння та любові одне до одного, щоби подібні злочинці не досягли своєї мети й не розділили людство на групи, що ненавидять одна другу без шансу на примирення.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи