0

Конкурс читців Корану в Києві: серед членів журі — шейх Абдуль-Азіз аз-Заграні

konkurs-quran_2017_1Духовне управління мусульман України «Умма» і Громадська спілка «Всеукраїнська асоціація «Альраід» не тільки забезпечують охочим можливість вивчати священні тексти Послання й мову, що нею вони зіслані, а ще й проводять щороку конкурси читців Корану.

2017 року змагання відбудеться 4–5 листопада в Ісламському культурному центрі Києва. Серед тих, кому українські мусульмани довірили визначати ступінь майстерності читців, – шейх Абдуль-Азіз аз-Заграні, представник Всесвітньої організації заучування Священного Корану.

Як повідомив нашому кореспондентові голова ІКЦ Києва та імам мечеті центру Ісмаїл Кади, приїзд всесвітньо відомого хафіза — велика честь і радість для українських мусульман:

— Абдуль-Азіз аз-Заграні — один із найліпших читців Корану в мусульманському світі. Він приїде на Всеукраїнський конкурс читців Корану з Саудівської Аравії — як людина, що не тільки сама має надзвичайний талант, а й як здібний учитель, що передає це мистецтво іншим. З огляду на досвід шейха в цій благородній справі, ми запросили його як члена журі. До того ж, іншааллаг, матимемо ще одну нагоду перейняти нові навички заучування Корану та навчання цього, — розповів Ісмаїл Кади. — І, звичайно, його присутність — це гарантія: він — працівник Всесвітньої організації заучування Священного Корану зі штаб-квартирою в Саудівській Аравії.

Нагадуємо, у конкурсі можуть узяти участь громадяни України, особи, що мають посвідку на проживання в нашій країні, та громадяни пострадянських країн.

Учасники змагатимуться в групах за рівнями складності: 30 джузів (весь Коран), 15 джузів, 10 джузів, 5 джузів і 2 джузи. Єдиний критерій такого поділу — рівень знань, на вік, стать і рідної мови конкурсанта не вважатимуть. Оцінюватимуть як знання коранічного тексту, так і відповідність декламації правилами таджвіду. Переможці отримають грошові призи.

Довідки за телефоном: +38 (093) 508-53-25 — Ісмаїл Каді.

Додаткова інформація – на сторінці www.facebook.com/islam.kiev.

Початок конкурсу — 4 листопада о 11:00.

Адреса: Ісламський культурний центр Києва (вул. Дегтярівська, 25а).

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи