0

Наші щирі співчуття та молитви з приводу смерті Веджіє Кашка

23844869_1521157204642537_7875319044590533111_nСьогодні не винесло свавілля силовиків окупаційної влади Криму серце легенди кримськотатарського руху — Веджіє Кашка.

Наші щирі співчуття рідним і близьким Веджіє-апте. Молимо Всевишнього пробачити її гріхи й дарувати щедру нагороду за її добрі справи!

Веджіє-апте огульно звинуватили у вимаганні грошей, і коли активісти Бекір Деґерменджі та Асан Чапуха вступилися за неї — у них провели обшуки, а самих чоловіків затримали. Є інформація, що затримати хотіли й саму пані Кашка — але літній жінці стало зле — її відвезли до шпиталю. Кілька годин тому старенька померла. Вона повернулася до Творця на 83 році життя.

Смерть Веджіє-апте — величезна втрата для всіх кримців, адже вона ніколи не була осторонь проблем народу, не ділила земляків за їх належністю до соціальних та релігійних груп. До останнього ходила на судилища, що їх окупаційна влада влаштовувала над кримськотатарськими активістами — підтримувала підсудних. Її доброти, терпіння та мудрих порад бракуватиме багатьом.

Воістину, Аллагові належить те, що Він забрав, і те, що Він дарував, і всьому Він визначив свій термін.

Хай Господь дасть рідним і близьким покійної терпіння в час утрати, бо посланець Аллага (мир йому і благословення) казав про терпіння родичів покійного:

«Якщо когось із рабів [Аллага] спіткає якесь нещастя, а він скаже: „Воістину, ми належимо Аллагові й до Нього повернемося! Аллагу, нагороди мене в нещасті моїм і дай мені натомість щось ліпше!“, — Аллаг Усевишній неодмінно нагородить його в його біді й дасть йому натомість щось ліпше».

Дай Боже, щоб добрі справи її нащадків і послідовників писалися їй як посмертна садака, і щоб чаша добрих справ Веджіє-апте була важка в День Суду!

Колектив Духовного управління мусульман України «Умма»

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи