0

9 липня мусульмани України розпочинають місяць Рамадан

Духовне управління мусульман України «Умма» в канонічній єдності з Духовним управлінням мусульман Криму та Духовним центром мусульман України, згідно з рішенням Європейської ради з фетв та досліджень, оголошує настання Священного місяця Рамадан ввечері 8 липня. Відповідно, першим днем мусульманського посту є 9 липня 2013 року.
Очікується, що молодик нового місяця можливо буде спостерігати в Індонезії, на Філіппінах, в Австралії та в Нової Зеландії ввечері 8 липня, що, згідно з сунною пророка Мухаммада (мир йому!), є підставою для оголошення Священного Рамадану для всіх мусульман які отримали цю радісну новину.
Піст для мусульман — час духовного очищення, наближення до Аллага й переосмислення прожитого життя. Віруючі утримуються від їжі, пиття й подружніх інтимних стосунків від світанку до заходу сонця. Однак Творець через свого Пророка застерігає людей: «якщо людина не припинить брехати й чинити несправедливо — Аллаг не має потреби в його відмові від їжі й пиття». Займаючись своїми повсякденними справами, віруючі, водночас, служать Всевишньому особливо старанно, зосереджуючись на молитві й духовному самовдосконаленні.
Духовне управління мусульман України «Умма» вітає всіх мусульман України та всього світу з початком Священного місяця Рамадан.
Рамадан завершується з появою на небі місяця-молодика. Наступного за його появою ранку настає свято Ід аль-Фітр (тюрк. — Ураза-байрам). Цього року за попередніми розрахунками свято припадає на 8 серпня.

Муфтій ДУМУ “Умма” Саід Ісмагілов

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи