0

ЗВЕРНЕННЯ Духовного управління мусульман України «УММА» З нагоди Дня Незалежності України

Мир Вам і милість Всевишнього Аллага дорогі співвітчизники!

З нагоди свята Незалежності бажаємо нашій країні свободи навіки, сили, могутності, багатства і непохитності демократичних прав і свобод.

З нагоди 22-ї річниці Незалежності нашої держави – України щиро вітаємо всіх вас з великою милістю Всевишнього Господа, який дарував нашій країні свободу та незалежність.

В прагненні свободи та незалежності поєднались зусилля представників багатьох конфесій: православних і мусульман, католиків і протестантів. Немає ніякого сумніву, що це спільна перемога всіх патріотів нашої країни, всіх тих, хто любить та цінує рідну Україну.

Вшановуємо, пам’ятаємо і згадуємо в молитвах всіх, хто боровся заради здобуття незалежності, всіх хто загинув і постраждав заради нашого світлого майбутнього.

Святкування Дня Незалежності – це чудова нагода закликати всіх співгромадян до миру, взаємоповаги та толерантності. Сила і могутність держави будується на мирі і злагоді всередині суспільства. Тому ми закликаємо всіх, поважати права співвітчизників, в тому разі і право на релігійне та духовне життя. Мусульмани України є невід’ємною частиною українського суспільства. Ми любимо і цінуємо нашу країну, ми пишаємось рівнем релігійної свободи в Україні, бо дуже добро знаємо як важко нашим одновірцям в авторитарних країнах.

З нагоди свята Незалежності бажаємо нашій країні свободи навіки, сили, могутності, багатства і непохитності демократичних прав і свобод.

Молимо Всевишнього і Всемогутнього Аллага благословити нашу землю і наш народ!

 

Муфтій ДУМУ «УММА» Саід Ісмагілов
Голова ДУМУ «УММА» Іслям Гімадутін

Підшито до: Важливе, Новини, Офіційні заяви, топ 3 Мітки: , ,

Схожі записи