0

Українські прочани повернулися додому

Вночі 23 жовтня в аеропорт «Бориспіль» прибув літак з українськими прочанами. Всі 158 вірних з почуттям виконаного обов’язку повернулися до України, де їх вже зачекалися рідні, близькі та друзі.

Випробування хаджу позаду, з честю виконані всі ритуали. Радість, легкість і надія, що Всевишній прийме всі старання, читалися в щасливих обличчях українських мусульман.

Програма перебування в Королівстві Саудівської Аравії почалася для українців з відвідин міста Пророка, Медіни . Прочани відвідали славнозвісну гору Ухуд, мечеть Куба і Мечеть двох кибл, звичайно ж, Мечеть Пророка ( мир йому і благословення). А потім була Мекка, умра, мечеть Аль-Харам, початок хаджу … Міна, долина Арафат, дуа до заходу сонця, Джамарат і свято Ід аль Адха …

Світлі спогади від відвідування святих місць, близьких серцю кожного віруючого, на все життя залишаться в пам’яті у того, хто хоч одного разу відвідав Дім Аллага.

Просимо Всевишнього прийняти хадж наших одновірців, просимо благословення для усієї умми пророка Мухаммада, мир йому і благословення Всевишнього Аллага!

 

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи