0

Імам-капелан разом з волонтерками «Мар’ям» відвідали пацієнтів військового шпиталю

Сьогодні за кошти капеланства і волонтерів приготували велику кількість гарячих стравСеред добродійників і волонтерів, що допомагають українським військовим, є представники багатьох церков та релігійних організацій, і мусульмани не виняток. У Київському центральному військовому шпиталі добре знають волонтерок руху «Мар’ям», котрі регулярно відвідують пацієнтів — учасників АТО, що лікують поранення, отримані під час бойових дій на Сході, чи хвороби, набуті на фронті. Зрозуміло, що приходять мусульмани не з порожніми руками: завдяки пожертвам одновірців волонтерки «Мар’ям» купують продукти й готують смачну їжу для українських вояків, везуть мусульманки й домашні смаколики, щоб хоч трошечки скрасити пораненим воякам перебування на шпитальному ліжку.

Гостинці й частування роздали всім АТО-вцям без винятку, релігійні переконання значення не мали.Як розповів муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов, у понеділок 14 березня жінки-мусульманки разом з імамом-капеланом укотре відвідали пацієнтів шпиталю. Гостинці й частування роздали всім АТО-вцям без винятку, релігійні переконання значення не мали.

— Сьогодні за кошти капеланства і волонтерів приготували велику кількість гарячих страв — ходили по палатах і пригощали вояків від імені мусульманської громади України. Дівчата дуже хотіли, щоб поранені скуштували смачної, поживної та корисної, майже домашньої, їжі, щоб відчули тепло й піклування небайдужих земляків, щоб їм стало хоч трохи затишніше в стінах лікарні. З боку мусульман це є внесок у підтримку наших військових — усіх без винятку, незалежно від релігійних поглядів! — наголосив муфтій ДУМУ «Умма», попереджаючи закиди щодо, начебто, упередженого ставлення послідовників Ісламу до вірних інших релігій.

1620769_163616210692449_1135240173354232478_n— До речі, сьогодні серед пацієнтів шпиталю взагалі нема жодного мусульманина! Але ми мусимо опікуватися всіма, бо ми всі — громадяни України й повинні допомагати військовим, що ризикують, боронячи наше мирне життя. Ми не робимо розрізняємо мусульман і немусульман — пригощали сьогодні всіх!

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , , , , , ,

Схожі записи